Trendy › Technologie

Toto Nové Zařízení Je Konečným Řešením Chronické Bolesti Krku

28. listopadu 2019 |Radka Čonková

Shrnutí: Bolest krku je častým problémem s několika řešeními. Ale díky NeckZen Pro se to změní. Toto malé zařízení eliminovalo svalové napětí a uvolnilo sevřené nervy. S použitím funkce NeckZen Pro si budete moci dobře odpočinout a bolesti v krku zmizí za nějakou dobu. Pokud trpíte bolestí v krku a už to prostě nemůžete snášet, můžete získat Relax krku s 50% slevou a doručením zdarma!

Trpíte bolestí krku a způsobilo to, že váš život byl nešťastný? Trpíte bolestí nebo nepohodlí v krku a horní části zad? Máte často pocit, že byste potřebovali masáž, abyste ulevili a dekomprimovali tuto oblast? Je pro vás obtížné dovolit si čas a peníze na fyzioterapii?

Bolest na krku je u lidí velmi běžná, protože spousta lidí pracuje na svých laptopech a sedět vzhůru tak dlouho může způsobit bolest krku.

Jak asi víte, každodenní používání počítačů a smartphonů může způsobit těžkou bolest krku.

Víte, jaké to je…

Sedící bolí. Ohýbání se bolí. Bolení hlavy bolí. Někdy se ani nedokážete dostatečně pohodlně spát v noci.

Aby toho nebylo málo, bolest se zdá být téměř nemožná, jak se zbavit – bez ohledu na to, kolik tření, válcování, masírování nebo tlačení na bolavá místa děláte.

Co když vám řeknu, že existuje průlomové zařízení, které by mohlo zmírnit bolest krku během několika minut denně?

O Čem to Mluvíme?

Když se váš krk cítí mimo, je problémem obvykle napětí ve svalech, které obklopují obratle v krku. NeckZen Pro je nejmodernější přenosný masážní přístroj na bolest krku. Toto malé zařízení eliminuje svalové napětí a uvolňuje vertikální páteř – je lepší než masáž!

NeckZen Pro je inovativní a velmi efektivní. Aniž by byl příliš technický, NeckZen Pro nepoužívá jednu, ale TŘI účinné metody uvolnění napětí, bolesti a stresu. Nejprve používá infračervené teplo. Profesionální sportovci používají tuto metodu k hojení bolestí a poranění svalů. Zlepšuje krevní oběh pod kůží a zaměřuje důležité kyslík a živiny na poškozené tkáně a podporuje hojení. Pomáhá zmírňovat bolest, zmírňuje zánět a chrání před oxidačním stresem.

Dále speciální masážní terapie pomocí elektrofrekvenční stimulace. EFSMT léčí svalové křeče a bolesti nervů. Uvolňuje také pozitivní endorfiny a hormony vašeho těla, které přirozeně bijí stres a způsobí, že se budete cítit skvěle! Uživatelé NeckZen Pro hlásili lepší náladu a zvýšenou energii.

Okamžitý a efektivní úlevu od bolesti pociťte ve 3 jednoduchých krocích:

 1. Pohodlně zabalte krk Relaxujte kolem krku
 2. Upravte režim (6 typů masáží z čeho vybírat!) A intenzitu stisknutím tlačítka
 3. Posaďte se, relaxujte a užívejte si!

Co dělá uvolnění krku tak jedinečným?

 • Můžete použít NeckZen Pro kdykoli a kdekoli – Což vám dává flexibilitu k použití po stresujícím dni v práci v pohodlí vaší ložnice, v hotelovém pokoji nebo dokonce během dlouhého letu!
 • Zapadá do vašeho rušného rozvrhu – Bolest krku se nikdy nestane ve vhodnou dobu. Takže použijte NeckZen Pro, kdykoli to potřebujete. Jediné sezení může roztavit bolest už za pár minut!
 • Roztavuje stres a úzkost – Zákazníci uvádějí, že NeckZen Pro je tak uvolňující, budete se muset pokusit při používání usnout!
 • Perfektní pro cestování – Snadno se ukládá do zavazadel při cestování nebo jednoduše umístíte do prádelníku, když budete hotovi doma. Neobsahuje žádné pohyblivé součásti a není potřeba žádné nastavení ani baterie. Ruční praní, jedna velikost padne všem!

Kolik to bude stát?

To je to, co všichni chceme vědět, že? 

Nyní je zlevněno až na 1890CZK (od 3780CZK), což není nic, když uvažujete o alternativách. Fyzioterapeuti vás nutí platit měsíc předem. Protistresové léky jsou návykové a škodlivé. NeckZen Pro vám přináší výsledky z vašeho domova. 

Navíc to vlastně funguje! 

Když přemýšlíte o tom, jak dlouho trávíte bolestí nebo mizerně, protože jste napjatí v krku, 1890CZK vypadá jako dobrý obchod!

Myslíme si, že cena je skvělá pro udržení stresu a bezbolestnosti a zdraví těla i mysli. 

Funguje NeckZen Pro ve skutečném životě?

Výsledky hovoří samy za sebe:

Pracuji celý den u svého stolu. Necvičím tolik, kolik bych měl. Dobře, je to lež, nikdy necvičím … moje špatné držení těla je důvod, proč jsem vždycky bolí krk a záda téměř denně. Dnes odpoledne jsem na polední přestávce vyzkoušel NeckZen Pro na 10 minut. Bylo to úžasné, nechtěl jsem to sundat! Určitě se cítím méně stresovaný a „volnější“ kolem napjaté horní části zad a krku. Dnes si objednám svůj vlastní!

Mám rád svou práci, ale termíny a cestování mohou být někdy velmi stresující a nepříjemné. Chodil jsem na masérku každý víkend, ale prostě to bylo příliš drahé. Navíc jsem musel projet městem kvůli jmenování, což mě více zdůraznilo! NeckZen Pro mi dává stejný pocit a ve srovnání s tím v podstatě nic nestojí! Jsem již velký fanoušek!

Vyzkoušeli to a opravdu to pomůže! Po 3 sezeních se „krk“ v krku výrazně snížil. A celá rodina je potěšena. Velké díky prodávajícímu a výrobci.

 

Náš závěr – kupujte jej, dokud je stále k dispozici

Rozhodně ano! NeckZen Pro je skvělý obchod versus placení 100 $ měsíčně za drahý lék proti bolesti nebo výlety do masážního salonu! Tato revoluční krční houpací síť vás konečně osvobodí od přitěžující bolesti krku. Pokud bolest krku ničí váš život, zkuste NeckZen Pro – opravdu to funguje.

Klady:

 • Pohodlné nošení a snadné nošení
 • Lehký a přenosný
 • Vypadá stylově a moderně
 • Okamžitá úleva od prvního použití
 • Nízká spotřeba energie

Nevýhody:

 • Může být brzy vyčerpán

 

Jak získám relaxaci krku?

To je snadné, v tuto chvíli si můžete koupit krční relaxaci 50% levněji za úvodní cenu:

 1. Objednejte NeckZen Pro z webových stránek dodavatele.
 2. Užijte si rozdíl, který NeckZen Pro přináší pro vaši bolest na krku!

Je to tak jednoduché!


PROPAGACE
: Nyní s 50% slevou a dopravou zdarma po omezenou dobu!

Klikněte zde a uplatněte si NeckZen Pro s 50% slevou – Doprava po celém světě po omezenou dobu >>>