ADVERTORIAL

Nový ultrazvukový zubní kartáček, který je bezpečnější a zdravější pro zuby... (neuvěříte, za jakou cenu)

10/07/2024 | Ilona Ulrich

Shrnutí: Hlavní město evropské dentální hygieny vyrobilo revoluční nové zařízení, které masíruje, čistí a bělí vaše zuby za méně než minutu. Mnoho z nich již odhodilo svůj starý elektrický zubní kartáček pro toto zařízení a zdá se, že je připraven vzít svět ústní hygieny útokem. Nyní můžete získat svůj SuperBrush 360 s 50% slevou a doručením zdarma!

Máte citlivé dásně? Absolutně nesnášíte zubní nit? Jste ráno tak líní a raději byste spali ještě 5 minut? Bojíte se zubařů? Pak se opravdu budete chtít podívat na toto nové zařízení.

Čištění zubů se od vynálezu elektrického zubního kartáčku vůbec nezměnilo, ale lidé stále dostávají zubní kaz, žluté zuby a utratí jmění za výlety k zubaři. Opravdu věda nenašla efektivnější a snadnější způsob péče o zuby?

Ukázalo se, že ano, s novým zařízením, které doslova čistí všechny vaše zuby současně, což vám ušetří čas, peníze a námahu a zajistí, že vaše zuby budou čisté, snadné a dokonce příjemné!

Šíří se to jako požár po celé Evropě a prostě se na to musíte podívat, abyste zjistili, o čem je ten humbuk.

Čištění všech zubů najednou?

Říkají tomu SuperBrush 360, nejnovější vynález od startupu se sídlem v malém evropském státě Lichtenštejnsku. Jedná se o předního světového výrobce vysoce kvalitního zubního vybavení.

Byl to opravdu jednoduchý nápad, jak zajistit, aby čištění zubů bylo co nejrychlejší a bezbolestné, aby to zvládli i ti nejlenivější lidé?

Řešením byl SuperBrush 360, vibrační náustek, který vibruje 5000 krát za minutu, což umožňuje hluboké a účinné čištění, aniž by vám vlasy nebo struny ublížily na dásních, a se speciálním modrým světlem, které dokončí bělení zubů a odstraní veškerou tvrdou kávu tabákové skvrny.

A ta nejlepší věc? Čistit VŠECHNY zuby najednou trvá méně než minutu.

Musíte jen postupovat podle těchto dvou snadných kroků:

1. Naneste na zub SuperBrush 360 zubní pastu.

2. Vložte si jej do úst a stiskněte vypínač. To je tak jednoduché. Za méně než jednu minutu budou vaše zuby čisté a jasné.

Je Hype skutečný?

Budeme upřímní, když jsme se doslechli o tom, jak toto zařízení funguje, báli jsme se, že všechny tyto vibrace budou přinejlepším nepohodlné nebo přinejhorším rozvibrují všechny naše zuby, tak jsme tahali sirky, což znamená, že jsme vybrali jednoho člena týmu za pokusného králíka.

K našemu překvapení nebyl testovaný subjekt jen nepříjemný, ve skutečnosti si to užíval a nechal ho celou minutu místo potřebných 30 sekund. Nechali jsme ho vzít si to domů domů poté, co slíbil, že jej bude používat podle doporučení, aby měl nejlepší výsledky testu.

Také jsme od něj požadovali, aby používal funkci bělení modrého světla (která vyžaduje, abyste si ji pro dosažení nejlepších výsledků nechali v ústech po dobu 5 minut), protože je jedním z fanatičtějších konzumentů kávy v kanceláři.

Po dvou měsících byly výsledky, které jsme každý den viděli, ohromující a začali jsme zkoumat, o čem SuperBrush 360 je:

Revoluční čištění 5000 vibrací za minutu s vyměnitelnými režimy pro hloubkové čištění nebo pro citlivé zuby.

Pohodlný náustek, který se hodí do každé ústa.

Super snadné a pohodlné použití, jednoduše si ho vložte do úst a stiskněte tlačítko a podržte jej po dobu 30 sekund.

Hluboké čištění pomáhá předcházet potížím, jako je zánět dásní.

Pokročilá světelná terapie pro bělení zubů.

Dlouhá životnost baterie, jedno nabití vydrží až jeden měsíc používání.

Šetří čas! Pouhých 30 sekund pro čisté zuby!

Pro správné čištění zubů se doporučuje čistit KAŽDOU stranu KAŽDÉHO jednotlivého zubu po dobu 30 sekund. Vzhledem k tomu, že máme všichni 32 zubů, je snadné pochopit, proč si téměř nikdo neumývá zuby dostatečně dobře, aby byly čisté, a to je přesně místo, kde přichází SuperBrush 360. Čistí zuby ze všech stran najednou, u všech zubů najednou, takže jsou vaše zuby čisté za minutu. Opravdu, jak jsme to právě teď vymysleli?!

Nakonec dosáhneme ceny. Špičkové zubní vybavení nemůže být levné, že? Ukázalo se, že původní cena SuperBrush 360 je pouhých 4,358 Kč. Vzhledem k tomu, že jej nemusíte každé tři měsíce vyhazovat jako standardní kartáč, a kolik peněz vám ušetří při budoucích návštěvách zubů, je tato cena úžasná. Společnost však ve skutečnosti zahájila prodej a rozdává zařízení se slevou 50% a celosvětovou přepravou zdarma! (Nyní jen 2,179 Kč)

V tomto okamžiku to není žádný nápad, humbuk je skutečný. Oslňte svět svými novými zářivě bílými zuby a během těch dalších pěti minut stále spíte!

Kliknutím sem získejte svůj SuperBrush 360 před ukončením akce >>

Přečtěte si zpětnou vazbu od těchto zákazníků SuperBrush 360:

„Nedávno jsem musel utratit spoustu peněz a vydržet spoustu bolesti, protože jsem dlouho zanedbával své zuby. Prostě jsem si nemohl vytvořit zvyk čistit si zuby dvakrát denně a bál jsem se, že se budu muset dříve nebo později vrátit k zubaři, tehdy jsem našel toto úžasné zařízení a teď si mohu zuby udržovat čisté a je to tak snadné!“

„Mám opravdu citlivé dásně a nemohu snést zubní nit nebo zubní kartáčky s tvrdými vlákny... Toto zařízení je úžasné, nastavil jsem jej na režim citlivých zubů a je to jako jemná masáž pro moje ústa a konečně si mohu zuby řádně vyčistit. Když jsem přišel na obvyklou prohlídku, můj zubař mi opravdu pochválil. Neřekl jsem mu, že jsem jen minutu denně čistil zuby.“

„BOŽE, líbí se mi to! Už roky bojuji se skvrnami od kávy a teď se konečně mohu znovu s důvěrou usmívat! A trvá to tak málo času! Není potřeba zubaře, nic! Super doporučuji, je to úžasné!“

Závěr: Měli byste si koupit SuperBrush 360?

Celkové hodnocení

4.8/5

4.9/5
Snadné použití
97%
Funkce
96%
Hodnota za peníze
98%

Upřímně řečeno, bez diskuzí. Chcete oslnit své přátele úžasnými čistými zuby? Chcete spát těch dalších 5 minut ráno? Nechcete už nikdy jít k zubaři? Pak ano. 100%. A to i bez akce. Pochopte to. Pořiďte si SuperBrush 360, než dojdou zásoby.

Kde získám svůj SuperBrush 360?

Nyní, když jste viděli bělící modré světlo, pravděpodobně budete chtít vědět, jak ho získat, takže zde jsou kroky:

    1. Objednejte si originální SuperBrush 360 z oficiální stránky dodavatele zde.
    2. Roztáhněte nějakou zubní pastu, vložte ji do úst a nechte ji působit kouzlem.
    3. Páni svým přátelům a rodině.

TIP: SuperBrush 360 se právě teď rychle vyprodává. Důrazně doporučujeme zadat objednávku rychle před ukončením této akce!