ADVERTORIAL

Nowa Ultradźwiękowa Szczoteczka Do Zębów, Która Jest Bezpieczniejsza I Zdrowsza Dla Zębów... (Nie Uwierzysz W Cenę)

10/07/2024 | Kacper Wiśniewski

Streszczenie: Europejska stolica higieny jamy ustnej wyprodukowała rewolucyjne nowe urządzenie, które masuje, czyści i wybiela Twoje zęby, wszystko w mniej niż minutę. Wielu już wyrzuca swoją starą elektryczną szczoteczkę do zębów i zmienia ją na to urządzenie i naprawdę wydaje się być przygotowanych na burzę w świecie higieny jamy ustnej. Teraz możesz otrzymać swoją szczoteczkę SuperBrush 360 z 50% zniżką i bezpłatną dostawą!

Masz wrażliwe dziąsła? Czy absolutnie nienawidzisz nici dentystycznych? Jesteś po prostu tak leniwy rano i wolałbyś spać jeszcze przez 5 minut? Czy boisz się dentystów? Cóż, w takim razie naprawdę będziesz chciał zajrzeć do tego nowego urządzenia.

Szczotkowanie zębów naprawdę nie zmieniło się wcale od czasu wynalezienia elektrycznej szczoteczki do zębów, ale ludzie wciąż dostają próchnicy, żółtych zębów i wydają fortunę na wycieczki do dentysty. Czy nauka naprawdę nie znalazła skuteczniejszego i łatwiejszego sposobu na dbanie o zęby?

Okazuje się, że tak, z nowym urządzeniem, które dosłownie czyści wszystkie zęby w tym samym czasie, oszczędzając czas, pieniądze i wysiłek i sprawia, że utrzymanie zębów w czystości jest łatwe, a nawet przyjemne!

To rozprzestrzenia się jak ogień w całej Europie i po prostu trzeba było na to spojrzeć, aby zobaczyć, na czym polega ten cały szum.

Wyczyści Wszystkie Moje Zęby Na Raz?

Nazywają to SuperBrush 360, najnowszy wynalazek, który powstał w małym europejskim kraju – Liechtensteinie, wiodącym na świecie producencie wysokiej jakości sprzętu stomatologicznego.

To był naprawdę prosty pomysł, jak sprawić, by czyszczenie zębów było tak szybkie i bezbolesne, jak to tylko możliwe, by zrobił to nawet najbardziej leniwy z ludzi?

Rozwiązaniem był SuperBrush 360, wibrujący ustnik, który wibruje 5000 razy na minutę, pozwalając na głębokie i skuteczne oczyszczenie zębów, bez żadnych włosków lub sznurków bolących dziąsła, oraz ze specjalnym niebieskim światłem, które finalizuje wybielanie zębów i usuwa wszelkie uporczywe plamy z kawy lub tytoniu.

A co jest najlepsze? Mycie wszystkich zębów na raz zajmuje mniej niż minutę.

Wszystko co musisz zrobić, to wykonać te dwa proste kroki:

1. Nałóż trochę pasty na zęby wokół SuperBrush 360

2. Włóż go do ust i naciśnij przycisk zasilania. To takie proste. Za mniej niż jedną minutę zęby będą czyste i jasne.

Czy Szum Jest Prawdziwy?

Będziemy szczerzy, kiedy usłyszeliśmy o tym, jak to urządzenie działa, obawialiśmy się, że wszystkie te wibracje będą w najlepszym przypadku niewygodne lub w najgorszym wibrować wszystkie nasze zęby, więc wyciągnęliśmy słomki, przez co mam na myśli, że wybraliśmy jednego z juniorów, aby być królikiem doświadczalnym.

Ku naszemu zaskoczeniu, temat testu nie tylko nie był nieprzyjemny, ale wręcz cieszył się z niego, pozostawiając go na pełną minutę, a nie na niezbędne 30 sekund. Pozwoliliśmy mu zabrać urządzenie do domu po tym, jak obiecał używać go zgodnie z zaleceniami, tak aby uzyskać najlepsze wyniki testów.

Zażądaliśmy również, aby używał niebieskiego wybielacza (co wymaga trzymania go w ustach przez 5 minut, aby uzyskać najlepsze wyniki), ponieważ jest on jednym z bardziej fanatycznych użytkowników kawy w biurze.

Po dwóch miesiącach wyniki, które widzieliśmy z każdym dniem, były zdumiewające, a my usiedliśmy do niego, aby dokładnie określić, o co chodziło z SuperBrush 360:

Rewolucyjne 5000 drgań na minutę czyszczenia z możliwością zmiany trybów dla czyszczenia głębokiego lub dla wrażliwych zębów.

Komfortowy ustnik pasujący do każdej jamy ustnej.

Super łatwy i wygodny w użyciu, wystarczy włożyć go do ust i nacisnąć przycisk, przytrzymać przez 30 sekund.

Głębokie czyszczenie pomaga zapobiegać stanom takim jak zapalenie dziąseł.

Zaawansowana terapia światłem do wybielania zębów.

Długa żywotność baterii, jeden ładunek wystarcza na jeden miesiąc użytkowania.

Oszczędza tak wiele czasu! Tylko 30 sekund na czyste zęby!

Ważne jest, aby prawidłowo oczyścić zęby, zaleca się szczotkowanie pojedynczych zębów po stronie KAŻDEJ przez 30 sekund(!). Biorąc pod uwagę, że wszyscy mamy 32 zęby, łatwo zauważyć, dlaczego prawie nikt nie szczotkuje zębów na tyle dobrze, aby utrzymać je w czystości, i to właśnie tam wchodzi SuperBrush 360. Szczotka ta szczotkuje zęby ze wszystkich stron na raz, dla wszystkich zębów na raz, dzięki czemu Twoje zęby są czyste w mniej niż minutę. Naprawdę, jak my to dopiero co wymyśliliśmy?!

W końcu, dochodzimy do ceny. Najwyższej jakości sprzęt dentystyczny nie może być tani, prawda? Cóż, okazuje się, że oryginalna cena SuperBrush 360 to zaledwie 738 zł. Co biorąc pod uwagę fakt, że nie trzeba wyrzucać go co trzy miesiące jak standardową szczoteczkę i ile pieniędzy oszczędza się na przyszłych wizytach dentystycznych, sama cena jest niesamowita. Ale firma jest rzeczywiście o uruchomienie sprzedaży, oddając urządzenie z 50% zniżki i bezpłatną wysyłkę na całym świecie! (Teraz tylko 369 zł)

W tym momencie to naprawdę nie ma wątpliwości, szum jest prawdziwy. Oszołomić świat swoimi nowymi wspaniałymi białymi zębami i nadal spać w tych dodatkowych pięciu minutach!

Kliknij tutaj, aby zdobyć swój SuperBrush 360 przed zakończeniem promocji >>

 

99% Klientów SuperBrush 360 Poleca Go Swoim Znajomym

“Musiałam ostatnio spędzić dużo pieniędzy i dużo czasu w bólu, ponieważ przez długi czas zaniedbałam swoje zęby. Po prostu nie mogłem rozwinąć nawyku szczotkowania zębów dwa razy dziennie i bałem się, że prędzej czy później będę musiała wrócić do dentysty, wtedy właśnie znalazłam to niesamowite urządzenie i teraz mogę utrzymać moje zęby w czystości i jest to takie proste!”

“Mam naprawdę wrażliwe dziąsła i po prostu nie znoszę nici dentystycznych ani szczoteczek do zębów z twardymi włóknami... To urządzenie jest niesamowite, umieszczam je na wrażliwych zębach i jest jak delikatny masaż mojej jamy ustnej i mogę w końcu prawidłowo czyścić moje zęby. Mój dentysta naprawdę pochwalił mnie, kiedy przyszłam na moje zwykłe badanie kontrolne. Nie powiedziałam mu, że spędzam tylko minutę dziennie czyszcząc zęby haha.”

“OMG Uwielbiam to! Od lat zmagam się z plamami po kawie, a teraz mogę wreszcie uśmiechnąć się z ufnością! i to zabiera tak mało czasu! nie ma potrzeby, żeby dentysta cokolwiek robił! Super polecam to jest niesamowite!”

Wniosek: Czy Powinieneś Zdobyć SuperBrush 360?

Ocena Ogólna

4.8/5

4.9/5
Łatwość Użytkowania
97%
Specyfikacja
96%
Stosunek Jakości do Ceny
98%

Szczerze mówiąc, nie ma tu nawet debaty. Chcesz oślepić swoich przyjaciół niesamowicie czystymi zębami? Chcesz spać w tych dodatkowych 5 minutach rano? Chcesz już nigdy nie iść do dentysty? to TAK. 100%. I to nawet bez sprzedaży. Załatw to. Zdobądź SuperBrush 360, zanim skończą się zapasy.

Gdzie mogę Dostać mój SuperBrush 360?

Teraz, gdy widziałeś wybielające się niebieskie światło, pewnie chcesz wiedzieć, jak je uzyskać, więc oto kroki:

    1. Zamów oryginalny SuperBrush 360 z oficjalnej strony dostawcy tutaj.
    2. Rozprowadź trochę pasty do zębów, włóż ją do ust i pozwól jej zrobić swoją magię.
    3. Oczaruj twoich przyjaciół i rodzinę.

RADA: SuperBrush 360 szybko się sprzedaje. Zalecamy szybkie złożenie zamówienia przed zakończeniem tej promocji!